Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Історія мережної академії Ciscо у ДВНЗ "НГУ"


2005 р., березень – проф. (на той час доцент) Цвіркун Л.І. брав участь у семінарі «Розвиток освітніх програм в галузі інформаційних технологій для навчальних закладів», який проводило представництво корпорації Cisco Systems у Росії та СНД. 

На семінарі розповідалось про почату з 1997 р. програму Мережевих академій Cisco, що на той час мала більш ніж 10000 академій у 149 країнах. Участь у програмі Мережевих академій Cisco є одним зі шляхів підвищення рівня викладання дисциплін, пов'язаних з інформаційними технологіями, й розвитку міжнародного співробітництва.

У Дніпропетровській області на той час не було жодної Мережевої академії Cisco. На семінарі відбулася зустріч доцента Цвіркуна Л.І. з заступником директора Мережевої академії Cisco Systems по Росії та СНД Nicolai Sandu, на якій була обговорена можливість організації Локальної Мережевої академії Cisco на базі кафедри АКС Національного гірничого університету.

 2005 р., 15 жовтня – на основі підготовленого і підписаного договору про співробітництво була зареєстрована Локальна Мережева академія Cisco Національного гірничого університету. Від корпорації Cisco Systems прийшов офіційний лист та сертифікат про реєстрацію академії. Керівником академії було призначено проф. Цвіркуна Л.І.

2005-2007 р.р. – асистенти кафедри АКС Панфьорова Я.В. і Кмітіна І.В. пройшли навчання у Регіональній мережевій академії Cisco при Київському національному університеті ім. Шевченка, склали іспити на отримання сертифікату CCNA (Cisco Certified Network Associate) і стали інструкторами, які сертифіковані корпорацією Cisco Systems. Це дозволило проводити заняття зі студентами НГУ спеціальностей «Комп'ютерні мережі і системи» та «Системи управління і автоматики» з отриманням затребуваних на ринку праці сертифікатів CCNA компанії Cisco.

2010 р. – переможцями відбіркового туру четвертої Всеукраїнської студентської олімпіади Cisco з мережевих технологій стали студенти вузів Харкова, Києва, Дніпропетровська, Донецька, Одеси та Рівного. У фіналі з м. Дніпропетровська брав участь слухач Мережевої академії Cisco НГУ Ігор Худік (студент НГУ, гр. СМск-08-1).

2011 р. –  асистенти кафедри АКС Панферова Я.В. і Кмітіна І.В. пройшли навчання у Регіональній мережевій академії Cisco, склали іспити і отримали сертифікати CCNA Security.

2012 р. – проф. Цвіркун Л.І., асистенти Бешта Д.О. і Панферова Я.В. пройшли навчання у Регіональній мережевій академії Cisco, склали іспити і отримали сертифікати IT Essentials.

2013 р. – зареєстрован Центр з підготовки інструкторів мережних академій Cisco Державного ВНЗ "Національний гірничий університет" (ITC NMU).


Search Open Directory
Arts
Business
Computers
Games
Health
Home
News
Recreation
Reference
Regional
Science
Shopping
Society
Sports
Яндекс цитирования pagerank image Push 2 Check український каталог

© 2006-2020 Інформація про сайт