Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
Корпорація Cisco Systems                           
 

Cisco – світовий лідер у галузі мережевих технологій для Інтернету (http://www.cisco.com).

Сьогодні мережі є необхідним підґрунтям бізнесу, освіти, державного управління та домашніх комунікацій, а IP-технології Cisco є фундаментальною основою цих мереж. Технічні засоби, програмне забезпечення та послуги Cisco використовуються для створення Інтернет-технологій, які дозволяють особам, організаціям, країнам збільшувати продуктивність, покращувати задоволення потреб клієнтів та підсилювати власну конкурентоспроможність. Технології Cisco дають можливість легкого доступу до інформації у будь-якому місці та у будь-який час. Ім’я Cisco стало синонімом Інтернету та покращення продуктивності за допомогою Інтернет-технологій.

Компанію Cisco було засновано у 1984 році подружжям фахівців у комп’ютерній сфері зі Стенфордського університету, які винайшли перший у світі маршрутизатор, що з’єднав мережею два корпуси університету. Вони назвали компанію на честь міста Сан-Франциско, а на логотипі зобразили відомий міст «Золоті ворота», що з’єднує Сан-Франциско з материком, так само як Інтернет зараз з’єднує багатьох людей з усього світу. З того часу інженери Cisco є лідерами із розробки мережевих технологій, що базуються на Інтернет-протоколі (IP).

Сьогодні більше як 63 тисячі співробітників компанії, розосереджених по всьому світі, продовжують традиції новаторства і розробляють найкращі в цій галузі вироби та рішення у традиційних для Cisco сферах (комутація та маршрутизація), а також у сфері новітніх технологій, до яких належать: 
     – дата центри;
     – цифрові медіа;
     – мобільність;
     – інформаційна безпека;
     – мережі зберігання даних;
     – поєднані комунікації;
     – телеприсутність;
     – відеосистеми.

Для Cisco Україна є одним із найбільш динамічних ринків у Східній Європі. Представництво Cisco в Україні було відкрито у 1998 році. Відтоді технології Cisco широко використовуються в усіх галузях економіки України. Обладнання Cisco відповідає всім вимогам безпеки, і тому його закладено в основу національної системи конфіденційного зв’язку, яка об’єднує всі міністерства та відомства України в єдину захищену мережу. Технології Cisco широко застосовуються у різних державних установах та муніципальних службах, у закладах освіти та охорони здоров’я.

Провідні українські корпорації – фінансові установи, виробничі підприємства та енергетичні компанії – ґрунтують свою IT-стратегію на базі архітектурних концепцій Cisco. Малі та середні підприємства за допомогою технологій Cisco підвищують свою конкурентоспроможність та забезпечують свій розвиток. А українські оператори зв’язку: «Укртелеком», Utel, «Київстар», «Vodafone Україна», «Датагруп» та багато інших – використовують рішення Cisco для розбудови власної інфраструктури нового покоління, щоб забезпечити для користувачів всієї країни якісні телекомунікаційні послуги.

Для професійного розвитку мережевих спеціалістів Cisco з 2002 року проводить конференцію Cisco Expo, яка здобула репутацію найбільш вагомого IT-заходу в Україні. Кількість слухачів конференції щороку зростає, а в 2019 році захід відвідали більше 1800 IT-професіоналів з усієї країни.

На конференціях Cisco Expo надається вичерпна інформація про новітні технології Cisco, що змінюють способи спілкування, зв’язку та співробітництва людей.

Читати далі
Search Open Directory
Arts
Business
Computers
Games
Health
Home
News
Recreation
Reference
Regional
Science
Shopping
Society
Sports
Яндекс цитирования pagerank image Push 2 Check український каталог

© 2006-2022 Інформація про сайт