Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
Центр підготовки інструкторів Cisco
ДВНЗ "Національний гірничий університет"


Програма мережевих академій Cisco

Щоб полегшити доступ до освіти та професійного навчання у світовому масштабі, компанія розробила програму мережних академій Cisco для фундаментальної підготовки фахівців у галузі інформаційних технологій за загальновизнаними стандартами. Програма діє з 1997 року, і з цього часу більш ніж 11 000 мережевих академій у 167 країнах світу надають студентам комплексний підхід до навчання, який дозволяє отримати навики використання Інтернет-технологій, що мають велике значення в умовах глобалізації економіки.

Навчальні курси охоплюють широке коло напрямків: від основ інформаційних технологій та базових курсів із мереж до спеціалізованих курсів із безпеки, бездротових технології, основ Java програмування та UNIX. Програма забезпечує доступ до мультимедійного онлайн курсу, засобів онлайн тестування, лабораторних занять на мережевому обладнанні, а також консультації та підтримку викладачів.

Закінчивши навчання, студент готовий скласти іспити на отримання професійних сертифікатів, визнаних у всіх країнах світу. Таким чином, програма підвищує конкурентоспроможність студентів на сучасному ринку праці та надає різноманітні можливості для працевлаштування.

В Україні програма мережевих академій Cisco розпочалася у 1999 році, і зараз 138 мережевих академій при школах, академіях та університетах роблять вагомий внесок у вирішення проблеми нестачі кваліфікованих кадрів із знанням інформаційних технологій. За даними IDC, брак таких кадрів в Україні в 2012 році сягнув рівня 33 тисяч осіб.

Мережеві академії працюють у 22 областях, АР Крим та Києві. З початку існування програми в Україні вони підготували 7900 випускників. Більше 2000 студентів завершили навчання у 2011-2012 навчальному році, і більше 2800 осіб навчаються зараз.

Щоб привернути увагу українського суспільства до проблеми нестачі кваліфікованих фахівців у сфері мереж, Cisco разом із мережевими академіями започаткували в Україні щорічні олімпіади з мережевих технологій. Під час відбіркового дистанційного туру всі бажаючі складають онлайн тести, а у фіналі переможці дистанційного туру виконують практичні завдання на мережевому обладнанні Cisco.

Олімпіаду підтримують провідні українські IT-компанії; відчуваючи на собі дефіцит кадрів, вони надають переможцям можливість працевлаштування.

Search Open Directory
Arts
Business
Computers
Games
Health
Home
News
Recreation
Reference
Regional
Science
Shopping
Society
Sports
Яндекс цитирования pagerank image Push 2 Check український каталог

© 2006-2022 Інформація про сайт